QUESTION
سوالات متداول مشتریان
گارانتی بازگشت وجه به چه صورت است؟

بله، پس از خرید هر فایلی، اگر فایل مشکل داشت و یا با آن چیزی که در توضیحات گفته شده مغایرت داشت، شما به راحتی می‌توانید درخواست بازگشت وجه دهید. در این صورت، ما در اسرع وقت مبلغ خرید شما را به حساب شما بازگردانی می‌کنیم.

بله، شما می‌توانید مبلغ فایل را به شماره کارت اعلام شده در راهنمای خرید واریز کرده و سپس اطلاعات خواسته شده را به پشتیبانی ارسال کنید. در صورتی که این اقدام را انجام دهید، سفارش شما در طی 10 دقیقه تا 3 ساعت، بررسی و به شما ارسال خواهد شد.

ابتدا باید از طریق لینک https://fileasa.com/earn-money/ درخواست خود را مبنی بر دریافت پنل فروشندگی ارسال فرمایید همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود و پس از راهنمایی های لازم و اعطای پنل فروشندگی میتوانید محصول خودتان را در سایت فایل آسا بفروشید.

بله، پس از خرید موفق همان لحظه لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود و می توانید دانلود نمایید. همچنین لینک دانلود در پیشخوان شما موجود است و در وقت که بخواهید میتوانید وارد سایت شده و فایل را دانلود نمایید.

لطفا توجه داشته باشید که ممکن است به خاطر باز کردن فایل با موبایل، کمی به هم ریختگی در فایل مشاهده کنید. بنابراین بهتر است فایل را با کامپیوتر یا لپتاپ باز کنید. همچنین، در برخی موارد ممکن است فونت‌های فایل برای شما ناخوانا باشد، در این صورت می‌توانید فونت‌ها را تغییر داده و با فونت‌هایی که در سیستم شما نصب هستند، فایل را باز کنید.

در صورتی که با این روش‌ها همچنان فایل به هم ریخته بود یا هرگونه مشکلی در فایل وجود داشت، لطفاً با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا در اسرع وقت به شما کمک کنیم.

CONTACT
تماس با ما

ways to contact us

با ما تماس بگیرید

مدیریت: 09038951696

پشتیبانی: 09018951696

به ما ایمیل بزنید

info@fileasa.com

fileasa@gmail.com

آدرس مجموعه ما

آذربایجان شرقی - تبریز

مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه آزاد اسلامی

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه

از 8 صبح الی 8 شب

جستجو کردن